Kdo jsou sluníčka a proč myslí, tak jak myslí. Lépe řečeno, proč vůbec nemyslí.

9. 01. 2016 7:15:21
Koukám na svého skoro ročního kluka a tak si říkám, pane bože co se musí stát, aby z něho vyrostlo sluníčko. Co se musí stát s člověkem, aby tady chtěl islám. Jak tyto děti jejich rodiče vychovávali? Nerozumím tomu.

Od malička jsem byl veden ke sportu. Závodně jsem hrál fotbal, basket, dělal atletiku, pro radost hraju volejbal, squash, tenis, plavu, chodim do sauny, největší relax je pro mě víkend na horách. Fandím Slavii a Dukle Jihlava. Ze sportovního prostředí pochází i drtivá většina mých kamarádů. 99% z nich tady islám nechce. Chodim na pivko do normální hospody, kam chodí normální lidé. Pekař, pošťák, policajt, voják, několik živnostníků atd. Ani jeden z nich islamizaci nepodporuje. Tak se ptám, kde se ty sluníčka berou. Kdo to je, co dělají, jaké mají koníčky. Co je vede k tomu, aby bez rozmyslu podporovali imigrantskou vlnu, která se žene do Evropy? Co je vede k tomu, aby pomáhali i bez ohledu na důsledky?

Když si vezmu, kdo z mích známích je sluníčko, musím konstatovat jednu věc.

Sluníčko se pozná podle toho, že většinou neumí žádný sport. Kopnout do míče neexistuje. Teda kromě hakisáku. Fotbal je přeci hra pro spodinu. Nikdy jsem nefandil žádnému týmu. Tenis, volejbal, neblázněte, já nic nehraju. Nic neumím, ale za to jsem vegetarián. Nesnáším nácky. Dobře maluji a mám rád alternativní způsob života. Nevěřím v tradiční léčebné metody. Neočkuju se. Jsem cca 160 - 175 cm vysoký v případě chlapců, kolem 155 cm v případě holek. Obě pohlaví jsou velmi výrazně pohublá. Nic mě nezajímá. Mládí jsem strávil zevlováním na sídlišti. Nemám ani moc kamarádů. Ty jsem našel, až když jsem se stal součástí levice. Rád si ubalím jointa. Ve třídě jsem byl nevýrazný, plachý, seděl vepředu. Kluci co hráli fotbal mě neměli rádi. Holky se se mnou moc nebavili. Ani kluci, v případě holek. Hodina tělocviku pro mě byla utrpením. V pubertě jsem se rozhodl nosit dredy a přestal jíst maso. Našel jsem první kamarády. Začal jsem poslouchat techno, rap, nebo house. Začal jsem nenavidět nácky. Dnešní doba mě dala šanci na seberealizaci. Tvrdě bojuji za lepší život uprchlíků. Rád křičím hesla typu nacisti táhněte, uprchlíci vítejte. Nebo přijměme milión uprchlíků, tahle země patří všem. Hranice jsou jen čáry na papíře. I exmuslim je pro mně nacista. Všichni ty tátové od rodin jsou náckové. Vlastně všichni kromě mě a mých kamarádů jsou zas.aný náckové. Jsem pro otevřenou společnost. Bez nácků samozřejmě. Zeman i Klaus jsou taky náckové. Každý kdo jí řízek, je nácek. Jsem student buď posledního roku základní školy nebo jakéhokoliv stupně střední školy. Jsem bezdětný. Můj sen je pracovat v neziskové organizaci. V létě nosím sandále s dvěma pruhama. Rád nosím hnědé či zelené kalhoty. Indiánské oblečení mám ale nejradši. Také trička v barvách duhy nebo dlouhý černý či šedý kabát patří mezi mé oblíbené. Jako módní doplněk nosím kolek krku různé korálky. Vypadají na mě sexy. Často jsem vousatý a mám delší vlasy svázané do culíku. Moc nepiju pivo, ale zelený čaj ten si dám velice rád. Na zabijačkových hodech mě nenajdete, ale za to na ochutnávku somálské kuchyně přijdu hned. O islámu naprosto nic nevím. Ale vím, že vy kdo to čtete a souhlasíte s autorem, jste rasista, nácek, fašista a navíc jste xenofob a jste úplně blbej :) :). Volil jsem Karla to je jasný. Zeman je rasista a nácek. Mám rád všechno cizí, hlavně aby to nebylo český. Občas o mě říkají, že jsem flákač, no a co, stydím se za svého prezidenta a to je nejdůležitější. Všichni kdo máte jinej názor, jste náckové.

Tak toto byla stručná charakteristika vyznavače přílivu islámu do naší země.

Jde jim dle mě jen o vlastní ego. Uspokojení vlastního ega. Tito lidé nejsou blbí, ale nemají takové vlastnosti, aby se vydrželi učit například. Ani zázemí doma člověk co si udělá číro na hlavě asi neměl nejlepší. Jinak každej normální táta by mu ji fláknul. Dal by kluka hrát fotbal nebo basket, než tadyto. Nejsou lidsky hloupí, proto je až s podivem, s jakou fanatičností hlásají přijmeme uprchlíky. Jde jim o to, aby ukázali, že oni měli pravdu. Bohužel, jejich odpor ke státu, k nějakému rasismu který v tomto případě naprosto neexistuje, jejich postoj k tomu, aby něco dokázali nadřadili reálnému vnímání světa. Spoustu z nich musí vidět, co islám je zač, ale aby nespadli před kámošema, tak se radši budou přetvařovat, jen aby někam patřili.

Když se dívám na demonstrace, na straně protiimigrační vidím jak mladé studenty, tak i střední generaci, starší i nejstarší. Hubené, tlusté, velké, vysoké, pěkné, ošklivé. Řekl bych prostě multietnickou společnost :). Na straně proimiigrační vidím jen takové figurky, slabé figurky. Kluci moc krásou neoplývají, holky většinou vzhledově jsou pěkné. Jen do té doby ale než rádoby inteligentně promluví. To i jejich fyzická krása se ztratí pod tlakem jejich naivních myšlenek a jejich výplod fantazie totálně všechno přebije.

Tato skupina se považuje za nadlidi. Jen jejich názor je rozumný. Všechno ostatní je nacistické. Nezapadli do normální společnosti, proto našli porozumění sami u sebe. Současná uprchlická krize jim vlila sílu do žil. Konečně mají šanci promluvit, něco dělat, něco dokázat. Ano, mají šanci totálně zničit zemi, ve které žijí. Většinou tito studenti kromě mobilu nemají naprosto nic, proto chtějí přijmout milión uprchlíků. Jim nikdo ani nemá co ukrást, co zničit, zdemolovat. Žijí na okraji společnosti. Protože nemají děti, tak nemají v sobě ani ten cit, ten pud, co má každý rodič, když pohlédne svému dítěti do očí a ví, že ho musí ochránit a jít do tý práce, i když se mu nechce, ale pro to dítě, aby mělo lepší penál, tak prostě půjde. Samozřejmě existují vyjímky, mám třeba kamaráda, 37 let a 3 děti a je to sluníčko jako prase. Ale je to jen čestná vyjímka.

Můžeme se na ně zde podívat.

zdroj: Facebook Sluníčkář je ten, který vidí svět růžovými brýlemi, je to ten, který vychází z myšlenky, že každý člověk, každá kultura se budou chovat, reagovat a hlavně myslet stejně, protože “všichni jsme přeci lidé”. To je právě z podstaty díky odlišnosti různých kultur nerealné. Světlo současného světa a událostí ukazuje, že je to naprostá utopie. Na rovinu říkám a nestydím se za to, že rád bych žil v jejich vysněném světě, kde půjdu na pivo s Japoncem a Somálcem, kdy moje nejlepší kamarádka bude Kurdka a s její židovskou babičkou bude jezdit můj nej kámoš z Iráku na Slovensko do hor. Ale bohužel, tento svět je možná krásný, ale je vysněný a zcela nereálný. A ne díky nám, Evropanům, ale díky islámu. Neboli těm lidem, která sluníčka tak masochisticky podporují. Zcela zapoměli, že islám k nim nebude tak tolerantní, jako oni jsou k němu. Myslí si, že každý člověk je stejný. Bohužel, islamista s kulometem opravdu není tolerantní ke gayům třeba jak oni, jako já, jako my všichni. Chtějí utopicky pomáhat celému světu, ale platit to mají jiní než oni samotní. Sami většinou studují, za peníze rodičů. Kde stát vezme peníze na uprchlíky, když nemá ani na vlastní důchodce, to už neřeší.

Toto bylo myslím v nějakám článku v reflexu, lépe bych to nenapsal: Pomáhání druhým se pak stane samo o sobě smyslem, a je jedno, jaké následky to bude mít. Těmto lidem jde pouze u ukojení svého ega, které jim dá pocit, že jsou hodní a konají dobro. Pomáhat někomu samozřejmě není samo o sobě špatné. Důležitý je ovšem aspekt rozumu.

Zde je jedno videjko těchto lidí. Tak co občané, nebo tátové či maminky malých dětí, chcete, aby takto vypadalo i Vaše dítě? Je možné, aby tito lidé, jednou řídili stát? Pokuď se takto vychovaní, spíše teda nevychovaní občané ujmou státu, asi se shodneme na tom, že to je konec České republiky. Proto prosím, veďte děti ke sportu, řekněte jim, kdo to byl Jan Žižka, hlavně nedopustťe, aby z nich vyrostlo něco podobného. Člověk, co jednou ztratí zdravý rozum, jen aby někam zapadl, už ho těžko najde. Tito lidé, hlásající proislámská hesla, ho již ztratili. Podporují lidi, co se sice neumí ani podepsat, ale za to znají korán nazpamět a skvěle ovládají kalašnikov. Tomu se říká ztráta lidského rozumu.

https://www.facebook.com/video.php?v=1221529327862145&pnref=story

Všimněte si vzhledově velice pěkné dívky v šedém kabátu, ani neví, proč tam je, proč tančí, co tam dělá, ale hlavně, že tam je a usmívá se. Je happy. Její ego je na nejvyšším možném stupni. Bojuje proti nacistům :). Jsem si ale 100% jist, že o životě Mohameda nic nečetla a na otázku, proč si uprchlík spálí konečky prstů, aby nebylo možné zjistit čím se živil v minulosti, odpoví, ty jsi ale rasista a tvůj táta byl nácek :)

http://www.bulwar.cz/zajimalo-vas-jak-vypadaji-slunickari-na-zivo-toto-video-z-demonstrace-17-listopadu-vam-odpovi/

Věřím, že pravda a láska zvítězí nad lží, nenávistí, televizní propagandou a lidskou naivitou a hloupostí.

Autor: Tomáš Bubenik | sobota 9.1.2016 7:15 | karma článku: 42.71 | přečteno: 9092x

Další články blogera

Tomáš Bubenik

Afghánec obohatil spokojenou rodinu ve Vídni.

Imigrantovi se nelíbilo, že rodina vypadala spokojeně a smála se. Právě vyšla z restaurace. To ho rozzuřilo a tak je jen tak bez důvodu pobodal. Teda důvod měl. Ta rodina byla spokojená se svým životem.

19.3.2018 v 8:33 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 36 | Diskuse

Tomáš Bubenik

Neobjektivita České televize spravedlivým slovům Zemana neušla.

Tak a je to tady zas. Neobjektivita naši slavné televize, které platíme poplatky za vymývání mozků. Pravdivá slova na adresu této mediální žumpy byla vyslovena správně a pravdivě, bohužel ale ve špatný okamžik na špatném místě.

16.3.2018 v 8:06 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 16 | Diskuse

Tomáš Bubenik

Ondráček je jen obět. Za to může Havel. Proč není komunismus zakázán?

Tak a je to tady zas. Lidi se zbláznili, vyšli do ulic. Proč tam jsou naprosto nechápu. Co se jim nelíbí, to už vůbec nechápu. Jde to úplně mimo mě. Nechápu, nerozumím. Může mě to nějaký demokrat vysvětlit, děkuji.

14.3.2018 v 8:54 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 15 | Diskuse

Tomáš Bubenik

Ruska se nebojím, ale za to Turecka ano. Co na to naše média.

Erdogan řekl šestileté holčičce, že je dobré zemřít ve jménu Islámu. Mučednická smrt je svatá. Nemusíte se bát. Mě to nešokovalo, to je prostě Islám. Ale bojím se toho, co tato slova prezidenta tak obrovské země jako je Turecko,

12.3.2018 v 9:43 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 15 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Snaha ČT 24 demonstrovat spolu s Václavákem

Téměř osmdesát minut se v pondělí v podvečer chovala Česká televize značně aktivisticky, když evidentně „fandila“ mohutné protivládní demonstraci na Václavském náměstí.

22.5.2019 v 8:17 | Karma článku: 17.44 | Přečteno: 112 | Diskuse

Jan Bartoň

Eva Jiřičná: Mějte EU rádi!

Jsem poněkud v rozpacích nad způsobem vedení kampaně před volbami do Evropského parlamentu. Heslo Evy Jiřičné znám ze svého mládí - tehdy nám soudružky učitelky a učitelé říkali, abychom milovali Sovětský svaz.

22.5.2019 v 8:00 | Karma článku: 15.03 | Přečteno: 166 | Diskuse

Libor Čermák

Pražská kavárna straší zemanovskou nesvobodou. Ale pouze imaginární.

Prý nám podle pražskokavárníků ze strany našeho prezidenta Miloše Zemana a spol. hrozí nějaká nesvoboda. Ale jaká? Za co bych se se například já, Libor Čermák, mohl stát obětí této nesvobody? To jsem se ještě od nich nedozvěděl.

22.5.2019 v 7:27 | Karma článku: 25.02 | Přečteno: 378 |

Jaroslav Jirát

Spolčení hlupců

Titulek jsem si vypůjčil od J.K.Toole. Hodí se na označení účastníků velké úterní demonstrace na Václavském náměstí v Praze konané „za záchranu justice“. Bojovalo se za nezávislost justice a proti Marii Benešové,

22.5.2019 v 1:09 | Karma článku: 33.85 | Přečteno: 963 | Diskuse

Martin Braun

Tak další demonstraci máme za sebou

Samozřejmě i dnes jsem se zúčastnil. Pochopitelně virtuálně, ale byl jsem zvědavý, s čím milion chvilek přijde dnes.

21.5.2019 v 20:28 | Karma článku: 19.20 | Přečteno: 1206 | Diskuse
Počet článků 91 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1441

Vychovávám dítě, nebo on mě? :) Jím guláš, piju pivo, chodím na fotbal a rád koukám na holky v sukni a nechci o to příjít. Jsem 100% ateista. Křesťané mě v této zemi nechali žít, i když v  boha nevěřím, islám by mě to ale nedovolil...tím pádem jsem proti islamizaci naší země, protože chci žít svobodně a mírumilovně jako doteď, vychovávat kluka, aniž bych se bál chodit po ulici. Jsem pro Evropu svobodných a spolu obchodujících národů. Proto volím Svobodné.

Najdete na iDNES.cz